Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 17.03.2019 12:24
Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles
857V

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles. DC zapowiada kolejny film animowany

Kinowe uniwersum DC nie radzi sobie aż tak dobrze jak MCU, jednakże ojcowie Batmana i spółki doskonale czują się w filmach i serialach animowanych, które z kolei Marvelowi nie idą aż tak dobrze. Tym razem Mroczny Rycerz połączy siły z Wojowniczymi Żółwiami Ninja.

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles bazuje na serii komiksów jaka została zapoczątkowana parę lat temu przez DC Comics. Ten nietypowy cross-over znalazł wielu zwolenników i zyskał na tyle duże zainteresowanie, że wydawca zamierza kontynuować ten sukces.

James Gunn ma wyreżyserować trzecią część Strażników Galaktyki

Wojownicze Żółwie Ninja odwiedzą Gotham w poszukiwaniu Shredder i jego bandy, którzy zamierzają zniszczyć miasto przy pomocy Jokera, Harley Quinn, Pingwina i paru innych kultowych złoczyńców. Początkowo Batman weźmie Leonardo z braćmi za intruzów, by w dalszej części animacji połączyć z nimi siły w walce o dobro miasta.

Niestety rzeczonej produkcji nie zobaczymy w kinach, więc jeśli zainteresował was ten koncept, musicie poszukać wersji na blu-ray bądź poczekać, aż całość będzie dostępna w serwisach VOD.

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles - Official Trailer

Tagi: Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles dc animations DC Comics