Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.03.2019 15:40
Earth Defense Force: Iron Rain, gameplay, multiplayer
555V

Earth Defense Force: Iron Rain. Wydawcy pokazują tryb multiplayer na nowym zwiastunie

Earth Defense Force: Iron Rain to kolejna już odsłona niszowego cyklu. Twórcy pozwolili zainteresowanym na sprawdzenie trybu multiplayer na najnowszym zwiastunie gry.

Earth Defense Force: Iron Rain to strzelanina TPP, za którą stoi Yuke's Media Creations, czyli japońskie studio słynące z cyklu gier WWE 2K. Wydarzenia przedstawione w produkcji rozgrywają się w niedalekiej przyszłości, gdy nasza planeta opanowana została przez przybyszów z kosmosu. 

Earth Defense Force: Iron Rain. Wielka wojna rozpocznie się już w kwietniu

Dzisiaj, podczas Daimaruyuu City Development 30 Anniversary eSport Festival, który miał miejsce w Tokio, wydawcy zaprezentowali filmy z rozgrywki, przedstawiające funkcjonowanie trybu dla wielu graczy (nazwanego "Mercenaries") oraz kreator postaci.

Sam multiplayer odbywa się w drużynach czteroosobowych, które rywalizują ze sobą w walce przeciwko rebelii "Spokrewnionych". Ekipy walczą o klejnoty energetyczne, które wypadają z pokonanych przeciwników. Ci, którzy zbiorą ich najwięcej, wygrywają mecz.

Premiera gry zaplanowana jest na 11 kwietnia, lecz niestety nie dotyczy ona Polski. Tutaj tytuł się nie pojawi, a zainteresowani będą zmuszeni ściągać go zza granicy. Filmy z prezentacji kreatora postaci oraz trybu wieloosobowego możecie zobaczyć poniżej. 

 

Źródło: https://twinfinite.net/2019/03/earth-defense-force-iron-rain-multiplayer/

Tagi: D3 Earth Defense Force: Iron Rain Yuke's