Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.03.2019 07:00
Borderlands 2 Nintendo Switch
568V

Borderlands 2 może trafić na Nintendo Switcha

Gearbox Software najwidoczniej szykuje małe święto dla fanów serii Borderlands. Na PAX East możemy zobaczyć nie tylko Borderlands 3, ale najwidoczniej studio uśmiechnie się szeroko do posiadaczy Nintendo Switchów.

Twórcy uniwersum Borderlands od kilku dni systematycznie publikują kolejne zajawki swojego wystąpienia na PAX East. Widzieliśmy grafikę pasującą według niektórych graczy do Borderlands 3, później zobaczyliśmy zdjęcie łączone z nową produkcją, a teraz…? Oglądamy scenę z Borderlands 2.

Borderlands 3 to tylko jedna z niespodzianek Gearbox Software?

Studio opublikowało kolejną zajawkę swojego wystąpienia na PAX East i wyraźnie widzimy tutaj rozpikselowaną grafikę z Borderlands 2. Produkcja w 2012 roku zadebiutował na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych, a w 2014 roku zawędrował na PlayStation Vitę. Dzięki Borderlands: The Handsome Collection zagraliśmy w dwójkę na PlayStation 4 i Xboksie One, zaś pod koniec ubiegłego roku gra wylądowała na PlayStation VR.

Mam w tej sytuacji wrażenie, że zostaje jedna droga: Nintendo Switch. Zaoferowanie strzelanki na platformę Nintendo może okazać się strzałem w dziesiątkę, ponieważ niemal każdy tytuł na japońskiej hybrydzie cieszy się świetnym zainteresowaniem.

Mam tylko szczerą nadzieję, że wydawca nie będzie męczył graczy i na Nintendo Switchu zagramy po prostu w zestaw Borderlands: The Handsome Collection…

Źródło: Twitter

Tagi: 2K Games Borderlands 2 gearbox

Nie przegap