Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2019 13:48
Cyberpunk 2077 lady gaga robot
2095V

Cyberpunk 2077 z tajemniczym materiałem. Twórcy chcą nam coś powiedzieć

Światowe media donoszą o tajemniczej współpracy Lady Gagi z CD Projekt RED, a Cyberpunk 2077 otwiera piwo, bierze popcorn i przygląda się całej sytuacji. Twórcy wyraźnie chcą nam coś powiedzieć.

Na tegorocznym E3 mamy poznać ostateczną datę premiery Cyberpunk 2077. W wydarzenie ma zostać zaangażowana Lady Gaga i sytuację niejednoznacznie postanowił skomentować CD Projekt RED. Twórcy opublikowali tajemniczą wiadomość...

Cyberpunk 2077 z Lady Gagą? Data premiery ma zostać wkrótce ujawniona

Deweloperzy zazwyczaj nie komentują plotek oraz spekulacji, ale CD Projekt RED postanowił zabawić się z fanami. Firma opublikowała poniższą wiadomość, która rozprzestrzenia się w Sieci niczym prawdziwy wirus.

Gracze chętnie dzielą się materiałem, komentują i... W sumie możemy powiedzieć jedno: ekipa odpowiedzialna za promocję Cyberpunk 2077 ponownie nie zawiodła. Przedstawiony materiał może oczywiście znaczyć wszystko, jednak najważniejsze w tym wszystkim jest jedno – Polacy żyją i szykują się na E3.

CD Projekt RED już wcześniej potwierdził przybycie na targi do Los Angeles, więc teraz pozostaje tylko jedno pytanie – będzie data premiery? ;)

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077

Nie przegap