Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2019 08:46
Bohaterowie Mutant Year Zero: Road to Eden
487V

Mutant Year Zero: Road To Eden powinno wkrótce trafić na Nintendo Switcha

Mutant Year Zero: Road To Eden aktualnie zadebiutowało na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, ale wiele na to wskazuje, że już wkrótce produkcja wyląduje na Nintendo Switchu. Amerykański GameFly wrzucił grę do swojego katalogu.

Gra The Bearded Ladies Consulting trafiła na rynek pod koniec ubiegłego roku i została bardzo ciepło przyjęta przez fanów marki XCOM. Studio odpowiedzialne za Mutant Year Zero: Road To Eden zadbało o bardzo przyjemny gameplay i od początku pojawiało się jedno pytanie – a gdzie jest wersja na Nintendo Switcha?

Mutant Year Zero: Road to Eden otrzymało wersję demo na PC

Najwidoczniej zespół wsłuchał się w opinie społeczności, ponieważ GameFly wrzucił do swojej oferty specjalne wydanie Mutant Year Zero: Road To Eden w wersji na Nintendo Switcha. Pracownicy wypożyczalni zdradzają nawet konkretną datę premiery – produkcja ma wskoczyć na czwartą platformę już 25 czerwca.

Aktualnie nie jest to potwierdzona wiadomość, ale warto zwrócić uwagę, że to właśnie GameFly wspomniał o między innymi Titan Quest na Nintendo Switch. Pracownicy wypożyczalni od czasu do czasu zaskakują zakulisowymi informacjami.

Tytuł zgarnął oceny na 77%, a naszą Mutant Year Zero: Road To Eden recenzję Adam podsumował następującymi słowami: „Mutant Year Zero: Road to Eden to świetna gra oferująca emocjonującą i wymagającą rozgrywkę”. Problemem pozycji w swoim czasie były błędy, ale możemy mieć nadzieję, że nowe wydanie zostanie pozbawione tych wad.

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2019/03/switch_listing_for_mutant_year_zero_road_to_eden_spotted_on_gamefly

Tagi: Mutant Year Zero: Road to Eden The Bearded Ladies

Nie przegap