Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.02.2019 12:10
Mutant Year Zero Road to Eden bohaterowie
454V

Mutant Year Zero: Road to Eden otrzymało wersję demo. Wypróbujcie grę na PC

Twórcy Mutant Year Zero: Road to Eden chcą zainteresować swoją produkcją kolejnych graczy. The Bearded Ladies przygotowało wersję demonstracyjną, która wylądowała na platformie Valve. Jednocześnie zespół chwali się opiniami.

Mutant Year Zero: Road to Eden trafiło na rynek pod koniec ubiegłego roku. Gra zgarnęła oceny na poziomie 76-80% i została doceniona przez wielu fanów marki XCOM, ponieważ deweloperzy w wielu miejscach inspirowali się znaną serią.

Mutant Year Zero: Road to Eden - zapowiedziano pierwsze DLC

Autorzy nie zakończyli rozwoju Mutant Year Zero: Road to Eden i nadal szukają graczy zainteresowanych ich propozycją. To właśnie z tego powodu możemy zapoznać się z wersją demonstracyjną, która wylądowała na Steam.

Demko zajmuje 3GB i zdaniem deweloperów oferuje „całą zawartość od początku gry”, ale oczywiście w pewnym momencie rozgrywka zostanie przerwana. Aktualnie zespół nie potwierdził, czy możemy liczyć na opublikowanie dema na konsolach.

Mutant Year Zero: Road to Eden trafiło w dniu premiery do Xbox Game Pass, więc wielu posiadaczy Xboksów One bez najmniejszego problemu mogło zapoznać się z tytułem. Na deser możecie spojrzeć na najnowszy zwiastun, na którym autorzy chwalą się ocenami.

Źródło: https://steamcommunity.com/app/760060

Tagi: Mutant Year Zero: Road to Eden The Bearded Ladies