Paweł Musiolik Paweł Musiolik 14.03.2019 08:42
Forza Motorsport 7 z aktualizacją. Zmiany i 3 nowe auta
1549V

Forza Motorsport 7 z aktualizacją. Zmiany i 3 nowe auta

Z racji wydłużenia prac nad kolejną Forzą, skorzysta na tym Forza Motorsport 7, która otrzymywać będzie kolejne aktualizacje. Deweloperzy, pracując nad zmianami, które chcą wprowadzić w następnej odsłonie, testować będą je na siódemce.

Marcowa aktualizacja Forza Motorsport 7 dostępna jest od wtorku. Turn 10 chwali się, że do gry trafiają trzy samochody nadające się idealnie do driftowania. Mowa tutaj o trzech wersjach Forda Mustanga RTR.

Forza Motorsport 8 prawdopodobnie nie przyjedzie w 2019 roku. Gra znajduje się we wczesnej fazie produkcji

Jeśli kogoś nowe samochody nie cieszą, to zdecydowanie zadowolony będzie z początku wprowadzanego FRR (Forza Race Regulations). Na początku w fazie bety dla chętnych, później w formie pełnej aktualizacji. Czym jest FRR?

Nowym systemem, który ma usprawnić sieciową rozgrywkę, na którą gracze narzekają praktycznie od początku. Na początku testowane będą kary za ścinanie zakrętów oraz interfejs z tym związany. Studio chce dokładnie przetestować nowe systemy, zanim je udostępni wszystkim.

Marcowa aktualizacja Forza Motorsport 7 przyniosła także poprawki w kolizjach, głównie po to, by zminimalizować opcję wypychania kierowcy z trasy, gdy aktywują się asysty. Gra otrzymała także nowe ustawienia kierownic, wraz z opcją zaawansowanej telemetrii.

Całą listę zmian znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: https://www.forzamotorsport.net/en-us/news/fm7_march2019_update

Tagi: Forza Motorsport 7 Microsoft pc Turn 10 Studios wideo Xbox One