Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2019 08:00
DayZ żołnierz
638V

DayZ na fabularnym zwiastunie. W marcu premiera na Xbox One

Pamięta ktokolwiek jeszcze o DayZ? Twórcy zdecydowanie przespali swoją szansę na podbicie rynku, ale Bohemia Interactive najwidoczniej nie daje za wygraną. Microsoft zaprezentował świeży zwiastun i zapowiedział premierę. Gra będzie dostępna na Xboksie One pod koniec miesiąca.

DayZ kilka lat temu świętowało ogromne sukcesy. Twórcy nie śpieszyli się z naprawą ogromnych błędów, zdecydowanie za wolno wprowadzali kolejną zawartość, a w rezultacie gra przepadła. Tylko nieliczni spędzają jeszcze czas na serwerach wersji na PC, ale Bohemia Interactive wierzy, że produkcja zostanie ciepło przyjęta na Xboksie One.

Halo: The Master Chief Collection trafi na PC!

DayZ trafi na Xboksa One już 27 marca. Na jednym serwerze znajdzie się maksymalnie 60 graczy, którzy będą walczyć o przetrwanie. W swoim najlepszym momencie, tytuł był prezentowany fantastycznymi historiami, które tworzyli tak naprawdę gracze.

Można nawet odnieść wrażenie, że poniższy zwiastun jest podsumowaniem całej gry, bo nawet w tym wypadku nie widzimy zdumiewającej animacji, pięknych bohaterów, a czegoś tutaj po prostu brakuje…

Chciałbym w tym wypadku się mylić, bo w swoim czasie byłem bardzo zainteresowany DayZ, ale pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że pierwszą informację zatytułowaną „DayZ na konsolach?” napisaliśmy na portalu w sierpniu 2012 roku… Od tego czasu kupiliśmy nowe urządzenia, a niektórzy czekają już na kolejne.

Tagi: