Paweł Musiolik Paweł Musiolik 12.03.2019 09:34
PlayStation Now w kolejnych krajach. Nadal bez Polski
4974V

PlayStation Now w kolejnych krajach. Nadal bez Polski

PlayStation Now zostało uruchomione w kolejnych krajach Europy. Niestety tak jak poprzednim razem, Polska nie jest jednym z nich.

PlayStation Now długo ograniczało się do największych rynków światowych. Od pewnego czasu Sony jednak mocno inwestuje w rozwój infrastruktury sieciowej, przebudowując jej zaplecze. Efektem tego są m.in. kolejne kraje z dostępnością PS Now.

PS Now marzec. Pełna lista gier ujawniona przez Sony

PlayStation Now to usługa pozwalająca na strumieniowanie gier z PS3 i PS4 na PC-ty i PlayStation 4. Co więcej, gry z PS4 możemy pobrać na dysk naszej konsoli i w ten sposób w nie grać. Wszystko to, płacąc około 65 złotych miesięcznie.

Sony pochwaliło się, że od dzisiaj usługa dostępna jest dostępna w kolejnych krajach - Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Finlandii, Szwecji, Danii i Norwegii. Jeśli więc mieszkacie w którymś z tych krajów, możecie skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego i przetestować PS Now.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2019/03/12/ps-now-launches-across-italy-spain-portugal-finland-sweden-denmark-and-norway/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+SCEEBlog+%28blog.eu.playstation.com%29

Tagi: playstation 4 playstation now