Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.03.2019 11:25
Inazuma Eleven Balance of Ares bohater
979V

Inazuma Eleven: Balance of Ares coraz bliżej. Level-5 pokazuje gameplay

Level-5 nadal nie zdradza ostatecznej daty premiery Inazuma Eleven: Balance of Ares, ale najwidoczniej zespół odpowiedzialny za grę uporał się z ubiegłorocznymi problemami. Twórcy udostępnili fanom wycinek produkcji.

Japońskie Level-5 przyzwyczaiło graczy do przygotowywania produkcji o bardzo wysokim poziomie, więc firma zdecydowała się dwukrotnie opóźnić premierę Inazuma Eleven: Balance of Ares. Autorzy chcieli mieć pewność, że na rynku zadebiutuje dopracowana gra, która sprosta oczekiwaniom fanów.

Level-5 boryka się z problemami? Wielu deweloperów podobno opuściło japońskiego giganta

Japończycy zaprosili kilku YouTuberów zaznajomionych z serią Inazuma Eleven i przedstawili im wycinek najnowszej odsłony. Pierwsze opinie są bardzo pozytywne, ponieważ gra wygląda znacznie lepiej od poprzedników, a jednocześnie oferuje dopracowany gameplay.

Inazuma Eleven: Balance of Ares nie będzie oczywiście rewolucją w serii, jednak autorzy stanęli przed trudnym zadaniem, ponieważ jest to pierwsza odsłona, która trafi jednocześnie na trzy sprzęty: Nintendo Switcha, PlayStation 4 i urządzenia mobilne.

Twórcy tym razem skupią się na zaprezentowaniu historii piłki nożnej, a nie będą męczyć graczy kolejnymi międzygwiezdnymi pojedynkami, czy też podróżami w czasie. Akcja została umiejscowiona w erze Enodu, a naszym zadaniem będzie ponowne zebranie najlepszych zawodników do swojej drużyny – teraz piłkarze są umiejscowieni w trzech różnych szkołach (Inamori Asuto w Inakuni Raimon, Haizaki Ryouhei w Seishou Gakuen i Nosaka Yuuma w Outei Tsukinomiya).

Tagi: gameplay Inazuma Eleven: Balance of Ares Level-5