Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.03.2019 11:43
The Division 2
3535V

The Division 2 na PlayStation 4 z ogromną aktualizacją. Klienci pudełek pobiorą około 90GB

Jeszcze do niedawna mówiliśmy „przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę”, a teraz coraz częściej na końcu tego zdania słyszymy „należy pobrać patch”. Aktualizacja Day 1 nie ominęła The Division 2 i w tym wypadku niektórzy gracze muszą przygotować się na sporo pobierania.

Jeśli czekacie na kurierów z pudełkami Tom Clancy's The Division 2 na PlayStation 4, to lepiej szykujcie sporo wolnej przestrzeni na konsoli Sony. Ubisoft ujawnił konkretne szczegóły dotyczące pierwszych aktualizacji.

Tom Clancy's The Division 2. Sprzedaż po premierze tylko poprzez Epic Games Store i Uplay

Ubisoft najwidoczniej na ostatniej prostej zajął się znaczącym usprawnieniem gry, ponieważ posiadacze pudełkowych wersji będą zmuszeni do pobrania wielu danych. W przypadku Xboksa One i komputerów osobistych pierwsza aktualizacja zajmuje od 48 do 52GB – waga jest zależna od regionu oraz języka.

Jeśli jednak kupiliście grę na PlayStation 4, to pobierzecie około 88-92GB... Warto podkreślić, że w trzech przypadkach zainteresowani muszą przygotować się na dodatkowy update – łatka 1.5 właśnie wylądowała na serwerach i zajmuje 2GB. Ostatnie pliki zajmują się poprawą dźwięku.

Sytuacja może być mocno kłopotliwa dla graczy, którzy posiadają słabsze łącza, ponieważ ściągnięcie blisko 90GB może zająć nawet kilka-kilkanaście godzin. Możemy mieć jednocześnie nadzieję, że nie jest to przypadek, a po prostu Ubisoft zajął się usunięciem wszystkich niedogodności i The Division 2 od premiery będzie dosłownie błyszczeć.

Źródło: https://support.ubi.com/pl-PL/Faqs/000041895/?fbclid=IwAR2jHXbTnYywRWdf3TmeH3XO1nedxbeLBoe5YeFQxCzLKnNtwU3W1p5X-o4

Tagi: