Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.03.2019 10:41
Days Gone protagonista
1679V

Days Gone otrzyma fabularne DLC

Sony Bend postanowiło rozszerzyć główny wątek Days Gone za pomocą dodatków. Twórcy potwierdzili przygotowanie DLC, jednak aktualnie nie mogą o nim rozmawiać.

Prace nad Days Gone zostały zakończone. Kod produkcji trafił do tłoczni, a teraz deweloperzy coraz chętniej opowiadają o swoich kolejnych planach. Scenarzysta Syphon Filtera wspomniał w ubiegłym tygodniu o możliwym powrocie do tej znanej serii, a dzisiaj otrzymaliśmy zajawkę DLC do najnowszej przygody.

Zakończono prace nad Days Gone

David Lee – menadżer do spraw społeczności Sony Bend – postanowił wspomnieć o planach dotyczących rozwoju Days Gone. Twórcy planują przygotowanie fabularnego rozszerzenia, jednak aktualnie nie mogą o nim mówić:

„Sądzę, że główna historia przedstawi wszystkie informacje. Mamy niezapowiedziane DLC, ale nie możemy o nim jeszcze opowiadać.”

Przedstawiciel Sony Bend zasugerował, że główna historia otworzy pewne wątki, które zostaną rozwinięte właśnie za pomocą rozszerzenia. Nie znamy oczywiście konkretów, jednak szczegóły DLC powinny nadejść w okolicy lub tuż po premierze Days Gone.

Warto podkreślić, że ukończenie głównej opowieść z Days Gone ma zająć nawet 30 godzin.

Źródło: https://twistedvoxel.com/days-gone-unannounced-dlc/

Tagi: Days Gone Sony Bend Sony Interactive Entertainment