Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.03.2019 08:14
Sekiro bohater mapa
1976V

Sekiro: Shadows Die Twice na nowych fragmentach. From Software pokazało mapę

Twórcy Sekiro: Shadows Die Twice odliczają dni do premiery, więc z tej okazji mogliśmy uczestniczyć w kolejnej prezentacji wymagającej produkcji. Deweloperzy podczas live-streamu zdecydowali się odsłonić skrywaną dotychczas mapę gry.

Zaprezentowanie mapy Sekiro: Shadows Die Twice to w pewien sposób niespodzianka. Twórcy jeszcze na początku marca zabronili dziennikarzom ukazywania menu, ale najwidoczniej nadszedł czas na przedstawienie miejscówki – nie możemy tutaj liczyć na typowy rozkład terenów, ale przedstawienie lokacji na pewno pomoże w poszukiwaniu ukrytych bossów.

Londyński pokaz Sekiro: Shadows Die Twice. Pot, łzy, długie kije i umieranie

From Software zdecydowało się na pokazanie kolejnego fragmentu rozgrywki z Sekiro: Shadows Die Twice. Na filmie zobaczycie palącą się wioskę oraz świetne możliwości głównego bohatera – ninja może użyć specjalnej zdolności, dzięki której znika...

Umiejętność na pewno pomoże w eliminowaniu wrogów lub po prostu możliwi nam docieranie do niektórych lokacji. Skill jest oczywiście limitowany, więc nasze działania muszą być skoordynowane, jednak jestem przekonany, że wielu graczy w odpowiedni sposób wykorzysta możliwości protagonisty.

Trudno nie odnieść wrażenia, że Sekiro: Shadows Die Twice może okazać się jedną z najważniejszych tegorocznych premier, ponieważ From Software oferuje spore odświeżenie swoich systemów, ale jednocześnie nie zapomina o najważniejszym – wysokim poziomie trudności. Sympatycy Tenchu powinni zacierać ręce.

Sekiro Shadows Die Twice Mapa

Sekiro Shadows Die Twice Skille

Źródło: https://twinfinite.net/2019/03/sekiro-gameplay-map/

Tagi: Activision From Software Sekiro: Shadows Die Twice