Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.03.2019 14:50
Rome: Total War, iPhone, Android, port
1072V

ROME: Total War - Barbarian Invasion trafi na telefony komórkowe

Rome: Total War - Barbarian Invasion to jedno z najlepszych rozszerzeń cyklu Total War i jeszcze w tym roku trafi na telefony komórkowe. 

Rome: Total War - Barbarian Invasion to pierwszy dodatek do pełnoprawnej gry Rome: Total War, militarnej strategii osadzonej w czasach upadania Rzymu. Gracze sami decydują, czy zamierzają bronić Imperium, czy może chcą stanąć na czele ugrupowania dążącego do zniszczenia go. 

Rozszerzenie zostało wydane pierwotnie w 2005 roku na PC, a w 2017 roku ukazał się port na iPady. Gra została przeniesiona przez studio Feral Interactive, które ogłosiło właśnie, że pracuje nad wydaniem jej także na urządzenia z Androidem oraz iPhony. 

Data i cena nie zostały jeszcze podane, ale potwierdzono, że rozszerzenie pojawi się już w tym roku. Jego cena na iPady wynosi 4,99 dolarów, więc można wnioskować, że na telefonach komórkowych będzie bardzo zbliżona. 

Warto dodać, że wszyscy posiadacze wersji z 2017 roku, otrzymają bezpłatne wersje na iPhone'a. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun udostępniony przy okazji premiery pierwszego portu.

Źródło: https://gamebuz.co/news/read/rome-total-war-barbarian-invasion-expansion-coming-this-year

Tagi: