Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2019 18:13
EA Play 2019
1353V

Electronic Arts na E3 2019: „Więcej gier, mniej gadania”, ale bez konferencji

Electronic Arts właśnie potwierdziło swoje przybycie na E3 2019. Firma nie zamierza przynudzać gadaniem, a chce pokazywać nowe produkcje. Otrzymaliśmy pierwszą zapowiedź wydarzenia.

W 2019 roku będziemy świadkami czwartego EA Play, czyli specjalnego wydarzenia Electronic Arts, które choć odbywa się przed E3, to tak naprawdę rozpoczyna dla wielu tę wielką imprezę. Firma przygotuje swoje show w dniach 7-9 czerwca.

Apex Legends dostaje aktualizację. Wingman z nerfem

EA postanowiło zapowiedzieć wydarzenie, które podobno nie będzie przynudzać licznymi rozmowami, a po prostu skupi się na grach oraz rozgrywce. Elektronicy pokażą produkcje ulubione przez fanów.

Należy na pewno zaznaczyć, że Electronic Arts zrezygnowało z normalnej konferencji – teraz 8 czerwca odbędzie się wiele transmisji na żywo, które będą jednocześnie nadawać i prezentować produkcje EA. Korporacja w ten sposób pozwoli deweloperom na prezentowanie swoich spostrzeżeń dotyczących produkcji.

Niestety, pierwszy raz nie otrzymaliśmy konkretnej listy gier – firma informuje tylko o rozgrywce w „największe tytuły” oraz „ekskluzywne treści” od najpopularniejszych twórców z całego świata.

Źródło: https://www.ea.com/news/announcing-ea-play-2019

Tagi: E3 e3 2019 EA Play Electronic Arts