Paweł Musiolik Paweł Musiolik 07.03.2019 12:09
Z1 Battle Royale dostępne. Gra wraca do korzeni
1142V

Z1 Battle Royale dostępne. Gra wraca do korzeni

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, H1Z1: Battle Royale na PC-tach stało się Z1 Battle Royale i wróciło do korzeni.

H1Z1 niewiele zachowało ze swojej pierwotnej popularności. Gdyby nie konsolowa wersja, która radzi sobie dosyć dobrze, moglibyśmy uznać grę za porażkę. Gracze odchodzili od H1Z1, gdy gra wprowadzała kolejne, niechciane przez nich zmiany.

Koniec H1Z1 na PC. Gra od teraz to Z1: Battle Royale

Teraz jednak już z nowym deweloperem, Z1 Battle Royale, bo taki tytuł otrzymał projekt, wraca do korzeni. Czyli dostajemy klasyczne Battle Royale, zgodne z tym, co jest na konsolach. Nowa ekipa deweloperska wszystkie zmiany określa mianem powrotu do dni chwały.

Oznacza to powrót starych animacji, mechaniki pojazdów i strzelania. Wrócił także stary interfejs, więc osoby, które grały w H1Z1 lata temu, poczują nostalgiczną nutkę. Każda broń i przedmiot wróciły ze statystykami i działaniem do ery sprzed paru lat.

Co ciekawe, nawet kwestie graficzne zostały przywrócone. Mowa tutaj o teksturach, oświetleniu, efektach graficznych. Całość można nazwać demasterem H1Z1. O ile zmiany w mechanice mają może sens, tak pogarszanie grafiki jest trochę dziwnym zabiegiem. Ale może faktycznie tego chcieli nieliczni fani H1Z1.

Tagi: Daybreak Game daybreak game company h1z1: battle royale pc