Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2019 17:01
Devil May Cry 5 gameplay streszczenie fabuły
983V

Gramy w Devil May Cry 5. Gameplay z początku historii i streszczenie fabuły całej serii

Właśnie minęło embargo na publikowanie treści z Devil May Cry 5, więc z wielką przyjemnością  przedstawiam naszej społeczności trzy materiały: prolog, pierwszą misję oraz streszczenie prezentujące historię całego uniwersum.

Od kilku chwil na stronie znajduje się moja recenzja Devil May Cry 5. Podczas rozgrywki nagrałem kilka fragmentów, więc możecie spojrzeć na sam początek najnowszej opowieści – jest to w zasadzie sam wstęp, więc jeśli macie problem ze spoilerami, to lepiej nie oglądajcie tych filmów. Twórcy w ciekawy sposób wprowadzają do wydarzeń, ale jednocześnie poznajemy tutaj dwa ważne wątki.  

Devil May Cry 5 – recenzja gry. A zatem… demony płaczą?

Mam przy tym świadomość, że poniższe materiały mogą skłonić niezdecydowanych do sięgnięcia po Devil May Cry 5, ponieważ Capcom na początku dobrze zarysowuje wydarzenia. Dodatkowo dorzucam mały film stworzony przez deweloperów – znajdziecie go w menu gry i jest to streszczenie fabuły całej serii, jednak w moim odczuciu propozycja zadowoli głównie graczy, którzy już wcześniej poznali to uniwersum.

Tagi: Capcom Devil May Cry 5 gameplay