Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.03.2019 19:04
Warframe, Hildryn, Digital Extremes
807V

Warframe. Hildryn dołączy do gry w przyszłym tygodniu

Fani Warframe z wypiekami wyczekiwali informacji o nowej postaci w grze. Wiemy już, że zadebiutuje ona w przyszłym tygodniu. 

Wczoraj głośno było o dodaniu do popularnej gry Battle Passa. Twórcy dalej udowadniają, że nie zamierzają zaprzestać prac nad produkcją i stale ją rozwijają. 

Warframe dostaje darmowego Battle Passa

Digital Extremes, twórcy Warframe, potwierdzili na łamach swojego najnowszego DevStreamu nadejście nowej bohaterki. Zadebiutuje ona w grze już w przyszłym tygodniu. 

Hildryn, bo tak się nazywa, będzie postacią bazującą na tarczy. Jej podstawowymi zdolnościami będą Balefire (wyrzutnia energii), Shield Pillage (penetrator tarczy wrogów) oraz Haven (wysysanie tarczy przeciwników przy jednoczesnym uzupełnianiu jej u sojuszników). Co więcej, będzie mogła przybrać formę śmigłowca. 

Oprócz nowego bohatera, w grze odmieniony ma być sposób walki wręcz. Cała mechanika ma ulec przemodelowaniu. Dla jej urozmaicenia do gry zostanie dodana dwuręczna broń do pojedynków bezpośrednich, zwana Tatsu. 

Nie znamy dokładnej daty premiery najnowszej aktualizacji, ale należy się spodziewać, że Digital Extremes wyda oficjalne oświadczenie w nadchodzących dniach.

Tagi: Digital Extremes Warframe