Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2019 14:22
NeoGeo Mini recenzja PSX Extreme
1320V

NeoGeo Mini – recenzja. Sprawdzamy konsolę w PSX Extreme

Od pewnego czasu nie możemy narzekać na brak małych konsol. Producenci chętnie wrzucają na rynek malutkie urządzenia i w najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie tekst poświęcony NeoGeo Mini.

PSX Extreme jest dostępny w sklepach od tego tygodnia. Jednym z tematów numeru jest właśnie test NeoGeo Mini, za który odpowiada Majk. Nasz dziennikarz zapowiedział recenzję następującymi słowami:

PSX Extreme 259 już w sprzedaży

Chyba każdy gracz starej daty marzył o tym, aby postawić sobie automat arcade w zaciszu swojego domostwa. Jednakże koszt, waga i gabaryty takiej maszyny skutecznie studzą zapał potencjalnego odbiorcy. Naprzeciw takim oczekiwaniom wychodzi firma SNK, która, kontynuując obchody 40. rocznicy powstania marki, przygotowała miniaturową i przenośną (choć z pewnym kompromisem) wersję swojej szafy arcade.,

Majk dokładnie przygląda się obudowie, przedstawia swoje wrażenia uwzględniając rozmiar urządzenia, opowiada o rozgrywce, wspomina o wszystkich dostępnych tytułach oraz oczywiście wybiera kilka plusów oraz minusów całej koncepcji. W recenzji znalazły się również fotki prezentujące jakość ekranu.

To oczywiście początek ciekawych tekstów z najnowszego numeru PSX Extreme. Przygotowaliśmy dla Was dwa Tematy Numeru ("Animowani bohaterowie" i "Telewizory dla graczy"), sprawdzamy blisko 20 produkcji oraz oczywiście nie zabrakło ciekawej publicystyki.

Wszystkie szczegóły i trzy opcje zamówienia egzemplarza znajdziecie w tym miejscu. Serdecznie zapraszamy!

Tagi: neogeo mini promocja psx extreme