Paweł Musiolik Paweł Musiolik 01.03.2019 13:51
Destiny 2. Bungie zapowiada Sezon Włóczęgi
1745V

Destiny 2. Bungie zapowiada Sezon Włóczęgi

Sezon Włóczęgi będzie pierwszą aktualizacją Destiny 2 wydaną przez Bungie po odejściu od Activision. Czym studio chce przekonać graczy?

Destiny 2 jest teraz w najważniejszym dla marki momencie. Bungie musi udowodnić, że ma pomysł na grę i wie, jak spełnić oczekiwania graczy. Nie da się już zrzucić winy na "złe Activision", gdy któryś z ich pomysłów okaże się idiotyczny.

Jaka jest przyszłość Destiny? Głos zabiera reżyser Destiny 2

Sezon Włóczęgi jest ostatnim dodatkiem przed wydaniem rozszerzenia Penumbra. Przez najbliższe dwa miesiące (okres marzec-maj) zdobywać będziemy nowe triumfy, weźmiemy udział w nowych aktywnościach, powalczymy w nowej wersji Gambitu, a także zbierzemy nową broń.

Podobnie jak przy poprzednich dodatkach, zawartość podzielono na darmową dla wszystkich, oraz płatną dla osób z przepustką. Nowe wątki fabularne związane z Dziewiątką i Włóczęgą zostaną powiązane z nowymi aktywnościami. Zadanie Lojalności zmusi nas do wyboru między Włóczęgą a Strażą Przednią, od wyboru zależeć będzie to, jaką historię poznamy. Podobnie będzie przy Zaproszeniach Dziewiątki, które pozwolą nam zgłębić jej historię.

Największe zmiany zajdą w Gambicie, dodając do niego opcję tworzenia prywatnych gier oraz wersję Gambit Prime, która opierać będzie się na innych zasadach. Jedna runda, podział na zadaniowe klasy, a do tego opcja współpracy w walce z bossem oraz specjalne wydarzenie - Reckoning, które po zaliczeniu Gambit Prime za pierwszym razem wrzuci nas do Prób Dziewiątki w specjalnym wydaniu.

O tym i o pozostałych nowościach Bungie opowiada na nowym wideo.

 

Źródło: https://www.bungie.net/pl/Explore/Detail/News/47648

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2 pc playstation 4 wideo Xbox One