Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2019 13:56
China Hero Project Sony PS4
1567V

PlayStation China Hero Project zapowiedziane. Sony pokaże gry z Chin

Sony zaprasza na kolejną edycję PlayStation China Hero Project, podczas którego otrzymamy pełny wgląd w produkcje kreowane przez deweloperów z Chin. Wydarzenie będzie transmitowane, więc każdy zainteresowany spojrzy na tytuły zmierzające na PlayStation 4.

Japońska korporacja od 2017 roku aktywnie spiera chiński rynek. Firma przygotowała specjalną inicjatywę China Hero Project, która wspiera deweloperów z Chin i pomaga im dostarczyć produkcje na PlayStation 4.

Weekendowa promocja na PlayStation Store. Kilka gier w lepszych cenach

Sony Interactive Entertainment Shanghai potwierdziło wiosenną edycję China Hero Project i konferencja odbędzie się 7 marca czasu lokalnego, więc o 7 rano w Polsce. Wydarzenie ponownie będzie transmitowane do Sieci.

Od 2017 zapowiedziano 10 gier w ramach programu China Hero Project i aktualnie jedna trafiła na PlayStation 4 (Animal Force), a druga zadebiutuje już 20 marca (The Immortal Legacy: Jade Cipher). W tym wypadku Sony dba, by pozycje były dostępne na całym świecie.

Warto jednak zaznaczyć, że Sony Interactive Entertainment Shanghai przygotowało siedem plakatów China Hero Project – możemy w tej sytuacji oczekiwać przynajmniej siedmiu gier prezentowanych podczas wydarzenia.

Źródło: https://gematsu.com/2019/02/playstation-china-hero-project-spring-showcase-set-for-march-7

Tagi: China Hero Project playstation 4 Sony