Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2019 10:08
Final Fantasy VII Microsoft
1738V

Microsoft informuje o Final Fantasy VII na Nintendo Switch. Wielka współpraca coraz bliżej?

Microsoft i Nintendo zaskoczyły świat zapraszając graczy do wspólnej gry w Minecrafta, a w Sieci nie brakuje opinii, według których to dopiero początek wielkiej współpracy. Włosi informują nawet o Final Fantasy VII w wersji na Nintendo Switcha.

Jednym z głośnych tematów ostatnich dni jest uruchomienie Xbox Live na między innymi Nintendo Switch. Microsoft przedstawi technologię już na zbliżającej się imprezie, a w Sieci nie brakuje plotek o znaczącym rozszerzeniu relacji Amerykanów z Japończykami.

Microsoft planuje uruchomienie Xbox Live na Nintendo Switch. Project xCloud i Xbox Game Pass w kolejce?

Sporą ciekawostkę dostrzegli gracze wyczekujący na Final Fantasy VII – tytuł trafi na Xboksa One oraz Nintendo Switcha już 26 marca i z tej okazji produkcja wylądowała na Xbox Live. Klienci mogą nabyć tytuł za niespełna 16 euro.

Warto jednak przyjrzeć się informacji zamieszczonej w opisie gry na Xbox Live:

„Final Fantasy VII, ponadczasowy klasyk ukochany przez fanów, nadchodzi na Nintendo Switcha z nowymi funkcjami! Ciesz się epicką przygodą, która wykracza poza wyobraźnie i kończy się bitwą która zadecyduje o losach planety.”

Głupia wpadka jednego z pracowników? Trudno mi uwierzyć, by osoba odpowiedzialna za dodawanie materiałów do sklepu Microsoftu nie dostrzegła nazwy „Nintendo Switch”. W Sieci nie brakuje głosów, według których to pierwsza zajawka konkretnej współpracy na linii Microsoft-Nintendo.

Jak wiadomo Microsoft ma w planie uruchomienie Xbox Game Pass na każdym możliwym urządzeniu, więc może faktycznie Nintendo Switch otrzyma wkrótce dostęp do ogromnego katalogu gier?

FFVII Switch Xbox Live

Źródło: Twitter

Tagi: Microsoft Nintendo nintendo switch xbox live xbox one

Nie przegap