SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2019 08:55
Black Desert kreowanie postaci
697V

Black Desert pokazuje tworzenie bohaterów na Xbox One

Twórcy Black Desert przypominają światu o nadciągającej premierze swojej produkcji na Xboksie One. MMORPG będzie oficjalnie dostępne na konsoli Amerykanów już na początku przyszłego miesiąca, więc jest to dobry moment na pokazanie gry.

Black Desert Online to znany MMORPG przygotowany przez Pearl Abyss. Twórcy zaprosili na serwery pierwszych zainteresowanych już pod koniec 2014 roku, ale w tym czasie gra była dostępna wyłącznie na komputerach osobistych. 4 marca port zatytułowany po prostu Black Desert wskoczy na Xboksa One.

Tryb Battle Royale w Black Desert

Zainteresowani posiadacze Xboksów One otrzymali już możliwość przetestowania Black Desert w dwóch betach i propozycja zbiera pozytywne komentarze. Jest to dość typowy MMORPG, który zaprasza śmiałków do ogromnego świata, gdzie zainteresowani mogą wykonywać zadania, wyruszać wspólnie na potężne potwory, czy też uczestniczyć w opowieści.

Dzisiaj możemy spojrzeć na możliwość personalizacji herosa – deweloperzy oddają w nasze łapy potężny edytor, który pozwoli każdemu stworzyć swojego wymarzonego herosa. Już w wersji na PC zachwalano ten element gry.

Premiera Black Desert na Xboksie One to naprawdę dobra wiadomość, bo na konsolach wciąż brakuje tytułów z tego gatunku – nadal ubolewam z powodu braku portu World of Warcraft na aktualną generację, bo chętnie kontynuowałbym zabawę na kanapie.

Tagi: Black Desert Daum Game Pearl Abyss