Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2019 09:47
Sega Mega Drive Mini konsola
1141V

Sega Mega Drive Mini coraz bliżej. SEGA pozwala wybrać gry

SEGA zdecydowała się na bardzo ciekawy ruch. Firma pozwala wybrać część gier, które trafią do Sega Mega Drive Mini. Jesteście zainteresowani konsolą? Weźcie udział w ankiecie.

SEGA nie zamierza patrzeć na sytuację, którą widzieliśmy w przypadku małych konsol Nintendo oraz Sony. Wielu graczy nie było zadowolonych z ostatecznej listy tytułów, więc firma pozwala wybrać gry.

Premiera Sega Mega Drive Mini opóźniona

Producent pierwotnie planował premierę Sega Mega Drive Mini na końcówkę 2018 roku, ale firma usłyszała narzekania fanów. Urządzenie miało być przygotowywane przez AtGames i ta wiadomość nie spodobała się miłośnikom korporacji. W rezultacie opóźniono debiut i teraz sprzęt jest przygotowywany przez wewnętrzny zespół Segi, który miał okazję pracować nad oryginalną konsolą, a premiera odbędzie się jednocześnie na całym świecie.

Najwidoczniej prace nad konsolą zmierzają w dobrym kierunku, ponieważ SEGA zaprosiła sympatyków do głosowania – klienci mogą zdecydować, którą części serii Sonic the Hedgehog, Pyuo Pyuo oraz Shining Force trafią na sprzęt:

  • Sonic the Hedgehog (1991) vs. Sonic the Hedgehog 2 (1992)
  • Puyo Puyo (1992) vs. Puyo Puyo Tsu (1994)
  • Shining Force (1992) vs. Shining Force 2 (1993)

Otrzymujemy w tym wypadku po dwa tytuły, ale jest to na pewno ciekawa opcja dla graczy, którzy faktycznie chcą kupić urządzenie i czekają na konkrety – wszystkie szczegóły powinny nadejść 30 marca, ponieważ w tym dniu zaplanowano „SEGAFEST 2019” i w trakcie wydarzenia odbędzie się ogłoszenie wyników.

Głosować możecie w tym miejscu.

Sega Mega Drive Mini

Źródło: Twitter

Tagi: Sega sega mega drive Sega Mega Drive Mini