Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.02.2019 21:22
Gears POP premiera
2861V

Gears POP dostępne! Grajcie za darmo w nowe Gears of War

Microsoft na E3 2018 zaprezentował trzy produkcje z serii Gears of War. Firma potwierdziła prace nad Gears 5, Gears Tactics oraz Gears POP i właśnie ta ostatnia produkcja jest dostępna za darmo. Bez wielkiej kampanii marketingowej.

Microsoft nie przeznaczył wielkiego budżetu na kampanię promocyjną Gears POP. Nie jest to raczej wielkie zaskoczenie, ponieważ w tym wypadku otrzymujemy mały, mobilny tytuł, który jednak może zaciekawić oddanych fanów Marcusa Fenixa.

Halo, Forza i Gearsy mogą trafić na Switcha

Gears POP korzysta ze schematów znanych z wielu innych, sieciowych tytułów dostępnych na smartfonach i tabletach – dwóch graczy rywalizuje ze sobą na małej mapie, systematycznie na konto zawodników wpadają kryształy, które można przeznaczyć na nowe karty-wojowników, postacie atakują automatycznie, a naszym zadaniem jest zbicie wież oponenta.

Za zwycięstwa zgarniamy skrzynki, które pozwalają nam zdobyć nowe karty-postacie lub ulepszyć te posiadane. Standardowo w takiej sytuacji skorzystamy z małych płatności, ale aktualnie sklep jest zablokowany. Produkcja w niedalekiej przyszłości otrzyma również specjalny tryb z misjami.

Czy warto sprawdzić Gears POP? Tytuł jest dostępny za darmo, więc każdy może się przekonać poświęcając 15 minut i sprawdzając rozgrywkę. Gra trafiła wyłącznie na urządzenia z systemem Android, jednak już wkrótce odbędzie się premiera na iOS.

Tagi: Gears Pop! Microsoft The Coalition

Nie przegap