Paweł Musiolik Paweł Musiolik 20.02.2019 19:20
Razer Phone 3 nie powstanie. Razer wycofuje się z kolejnego segmentu
968V

Razer Phone 3 nie powstanie. Razer wycofuje się z kolejnego segmentu

Razer Phone 3 niestety dla fanów tej firmy, nie powstanie. Razer zmienia swoje priorytety, zwalnia pracowników i kasuje projekty.

Razer Phone i Razer Phone 2 zostały dosyć ciepło przyjęte przez entuzjastów technologii. Sami użytkownicy smartfonów również wyrażali się ciepło o urządzeniu po wcześniejszym  kontakcie z nim. Niestety, to nie wystarczyło.

Razer Game Store zakończy działalność 28 lutego

Jeszcze kilka tygodni temu mogło się wydawać, że Razer opracuje trzeci model swojego smartfona dla graczy i w spokoju zajmie miejsce w swojej niszy, która według różnych analiz rośnie.

Razer ogłaszając zamknięcie swojego sklepu z grami, zaplanował reorganizację pracy w firmie. Anonimowi informatorzy donieśli, że zwolnieni zostali także inżynierowie oraz większość osób odpowiedzialnych do tej pory za smartfony. Pozostawiono małą grupę, która będzie pracowała nad wsparciem oprogramowania systemowego w Razer Phone 2.

Razer jakiś czas później potwierdził, że zwolnił znaczącą część pracowników odpowiedzialnych za smartfony, ale jednocześnie zapowiedział, że pracuje nad czymś ekscytującym. Cokolwiek to znaczy...

Tagi: razer razer phone razer phone 3

Nie przegap