Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.02.2019 17:57
Zwiastun, Hanna, od Amazon
1081V

Hanna na zwiastunie. Nowy serial akcji od Amazona

Hanna to najnowszy twór Amazona. Serial adaptuje wydarzenia z filmu akcji, który swoją premierę miał w 2011 roku. Możemy już obejrzeć trailer nadciągającej produkcji. 

Filmowa wersja sprzed 8 lat przeszła bez większego echa, chociaż fani kina akcji nie powinni mieć problemu z kojarzeniem jej. Amazon zdecydował się zaadaptować historię po swojemu i ponownie odtworzyć w formie serialu. 

Sergio Ramos gwiazdą produkcji Amazonu

Premierowy odcinek był dostępny dla subskrybentów Amazon Prime przez 24 godziny z okazji Super Bowl. Nie wzbudził niestety tak dużej uwagi, jak Cloverfield Paradox przy tej samej okazji rok temu, ale zainteresowani mogli przekonać się, jak wypada serial względem oryginału. 

Dla wszystkich, którzy przegapili jednodniową prapremierę "Hanny" Amazon dostarczył oficjalną zapowiedź serialu, który na platformę trafi pod koniec marca. Osoby lubujące się w kinie akcji powinny zainteresować się produkcją.

W rolę tytułowej Hanny wcieli się młoda Emes Creed-Miles (wcześniej grająca w: Dark River, Pond Life), a obok niej na ekranie wystąpią tacy aktorzy jak Mireille Enos (World War Z, CSI: Miami) czy Joel Kinnaman (House of Cards, Robocop).

Klimatyczny zwiastun pierwszego sezonu został udostępniony przez YouTube, a można go sprawdzić poniżej: 

Źródło: https://screenrant.com/hanna-full-trailer-amazon-joel-kinnaman-mireille-enos/

Tagi: amazon Hanna trailer

Nie przegap