Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2019 11:28
Sergio Ramos  gwiazdą dokumentu od Amazonu
896V

Sergio Ramos gwiazdą produkcji Amazonu

Kapitan Realu Madryt będzie miał okazję opowiedzieć o swoim życiu w nowej produkcji Amazonu. Firma zamówiła dokument, który przedstawi widzom z całego świata Sergio Ramosa. Zainteresowani mogą liczyć na osiem epizodów.

Real Madryt może i nie zachwyca ostatnio w Primera Division, ale nie możemy zapomnieć, że właśnie ten zespół dominuje w Lidze Mistrzów. Podporą drużyny jest oczywiście Sergio Ramos, który będzie gwiazdą nowej produkcji Amazonu.

Underdog 2 powstanie. Poznamy dalsze losy Borysa

Amazon przygotuje osiem półgodzinnych odcinków, w których pokaże „codzienne życie” Ramosa. Widzowie poznają zainteresowania kapitana Realu Madryt, a nawet otrzymają dodatkowe informacje dotyczące jego życia osobistego.

„Jestem podekscytowany, że mogę pokazać kibiciom, co to znaczy być zawodowym sportowcem, jaka jest odpowiedzialność za noszenie opaski Realu Madryt oraz Hiszpanii i jak pogodzić to z normalnym życiem osobistym.”

Wiele na to wskazuje, że dokument o Manchesterze City został doceniony przez widzów, ponieważ Amazon nie rezygnuje z prezentowania piłkarzy i pokazywania zakulisowych scen z życia najbardziej popularnych sportowców.

W ostatnich dniach na Netflix pojawił się film "Polar", którego recenzję znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: https://variety.com/2019/tv/news/sergio-ramos-amazon-series-real-madrid-spain-football-1203123578/

Tagi: amazon Amazon Prime dokument real madryt sergio ramos