SKLEP
Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.02.2019 20:06
Nowi, bohaterowie, Apex
1662V

Nazwy nowych bohaterów Apex Legends odkryte w plikach gry

Apex Legends idealnie trafił w gusta graczy. Pomimo stosunkowo krótkiej obecności na rynku, zdążył już pobić wiele rekordów. Elementem, do którego rodzi się najwięcej zastrzeżeń, jest niewielki wybór bohaterów. To może się wkrótce zmienić.

Apex Legends nie przestaje zaskakiwać. Produkcja bije kolejne rekordy, a graczy wciąż przybywa. Nie może więc dziwić, że Respawn Entertainment kuje żelazo, póki gorące.

Apex Legends powoli dogania popularnością Fortnite

Największy zarzutem ze strony graczy względem twórców była bardzo mała liczba bohaterów, których możemy wybrać. Zdaje się, że autorzy gry już nad tym pracują, a my wkrótce otrzymamy kolejne postacie, w które dane będzie się nam wcielić podczas rozgrywki. 

Użytkownik Reddita, kryjący się pod nickiem fmarton999, opublikował bardzo interesującą listę danych bezpośrednio z plików gry Apex Legends. Pośród znanych nazw znalazły się dwie, które do tej pory nie przewijały się w kontekście hitowej produkcji: Wattson oraz Octane.

Bardzo możliwe, że już niedługo dowiemy się znacznie więcej o, być może, nadchodzących bohaterach. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że mogą to być także legendy, które zostały odrzucone w procesie tworzenia gry, chociaż spekuluje się, że jest to opcja znacznie mniej prawdopodobna. 

Źródło: https://mp1st.com/news/apex-legends-new-heroes-names-unearthed-via-game-files

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment