Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.02.2019 16:10
Michael Waldron, Disney+, Loki
704V

Autor Ricka i Morty'ego współtwórcą serialu o Lokim

Jedną z pierwszych serii wyprodukowanych dla nowego serwisu Disneya będzie "Loki". Do sieci wypłynęły właśnie informacje, iż w tworzeniu go weźmie udział Michael Waldron znany z prac nad serialem Rick & Morty.

Disney+ to nadchodząca platforma streamingowa, która ma być kolejną konkurencją na rynku internetowych serwisów video. Twórcy wiedzą, że rywale cały czas się rozwijają, więc aby wejść do obiegu, muszą się wyróżnić. Jak do tej pory robią to bardzo dobrze. Wiemy już, że jednymi z twórców produkcji pojawiających się na Disney Plus będzie Marvel Studios, które prawdopodobnie zadebiutuje serią o Lokim.

Loki z własnym serialem w Marvel Cinematic Universe

Wyścig zbrojeń trwa, a powstająca platforma właśnie znacznie się wzmocniła. Do obsady odpowiedzialnej za produkcję serialu o nordyckim antagoniście dołączył Michael Waldron. Będzie on pełnił funkcję twórcy, producenta wykonawczego, a dodatkowo napisze odcinek pilotażowy. 

Prócz Ricka i Morty'ego, odpowiadał on za pilot serialu "Heels" dla stacji Starz. Zajmuje się także projektem o nazwie "Florida Man" dla Paramount TV. O samym Waldronie mówi się, że ma ogromny niewykorzystany potencjał, a fani liczą, że udział przy tak dużym serialu pozwoli mu na rozwinięcie skrzydeł. 

Tagi: disney+ loki Michale Waldron

Nie przegap