Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2018 11:05
Loki z własnym serialem w Marvel Cinematic Universe
1627V

Loki z własnym serialem w Marvel Cinematic Universe

Marvel Cinematic Universe zostanie rozszerzone o kolejną przygodę. Loki powróci w swojej solowej historii, która będzie dostępna na platformie Disneya. Firma potwierdziła wcześniejsze przecieki.

Disney+ zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Platforma od przyszłego roku będzie posiadała wyłączność na wszystkie filmy Marvela, a jednocześnie korporacja dba o dodatkowe historie podzielone na odcinki.

Star Wars z kolejnym aktorskim serialem. Disney zapowiedział przygodę

Bob Iger potwierdził ostatnie plotki. Tom Hiddleston ponownie wskoczy w buty Lokiego i najnowsza przygoda będzie skupiona wyłącznie na bracie Thora. Przygoda będzie jedną z produkcji zachęcających szerokie grono odbiorców do platformy Disneya.

Aktualnie nie potwierdzono umiejscowienia wydarzeń na linii czasu Marvel Cinematic Universe, ale wszystkie konkrety dotyczące akcji powinny zostać ujawnione w niedalekiej przyszłości. Możemy się oczywiście szykować na wysokobudżetową produkcję, która będzie się składać z sześciu odcinków.

Za projekt jest odpowiedzialny Kevin Feige, więc potwierdziły się wszystkie wcześniejsze plotki dotyczące serialu Lokiego. Jedynie musimy teraz zaczekać na potwierdzenie doniesień o opowieści Scarlet Witch.

Źródło: https://www.polygon.com/2018/11/8/18077038/loki-limited-tv-series-disney-plus-streaming

Tagi: loki marvel marvel cinematic universe serial