Paweł Musiolik Paweł Musiolik 14.02.2019 14:55
5. Urodziny World of Tanks na konsolach. Wargaming świętuje i rozdaje prezenty
1625V

5. Urodziny World of Tanks na konsolach. Wargaming świętuje i rozdaje prezenty

World of Tanks na konsolach zadebiutowało ponad 5 lat temu na Xboksie 360. Od tego czasu, gra rozwinęła się niesamowicie. By godnie świętować urodziny, Wargaming przygotował sporo atrakcji.

Wargaming pochwalił się, że w 5. urodziny World of Tanks, na serwerach łącznie pojawiło się ponad 18 milionów graczy, co jest fantastycznym wynikiem. Z tej okazji podzielono się garścią ciekawostek oraz postanowiono rozdać co nieco.

World of Tanks: Mercenaries z mechami na PlayStation 4 i Xbox One

Na początek - prezenty. Jeśli zalogujecie się do gry i rozegracie choć jeden mecz, otrzymacie darmowy czołg premium Steadfast Light MK VIC. Oprócz tego, przygotowano zniżki wewnątrz gry. Będą to:

  • 75% na wybrane, najlepsze czołgi premium w historii gry
  • Darmowa wymiana wolnego doświadczenia na doświadczenie załogi
  • Zniżka 20% na wymianę złota na srebro w sklepie

Na pola bitew wyjedzie też kilka nowych czołgów wprost z fabryki. AMX Canon d’assaut de 105 to francuski niszczyciel - szybki, zwinny, idealny do ataków z ukrycia. Drugim pojazdem jest T-VI-100, hybryda sowieckiej myśli technologicznej i niemieckiego pojmanego czołgu Wargaming przypomina też o limitowanym trybie z mechami w roli głównej.

Czas na garść statystyk. W ciągu 5 lat dodano do gry 631 czołgów, liczba nacji urosła z 3 do 11, a z 10 map gra rozrosła się do 114. Do tego z 500 tysięcy graczy w becie przed premierą gry, dotarliśmy do ponad 18 milionów.

Tagi: Microsoft Game Studios playstation 4 Wargaming.net World of Tanks xbox one

Nie przegap