Paweł Musiolik Paweł Musiolik 13.02.2019 09:32
Pokémon Let's GO Pikachu & Eevee otrzymało demo
1173V

Pokémon Let's GO Pikachu & Eevee otrzymało demo

Jeśli nie byliście pewni zakupu Pokemon: Let’s Go, Pikachu!/Let’s Go, Eevee!, to od dzisiaj będziecie mogli wypróbować specjalną wersję demonstracyjną gry.

Nintendo uznało, że mimo świetnej sprzedaży Pokemon: Let’s Go, Pikachu!/Let’s Go, Eevee!, warto wypuścić wersję demo gry, by ewentualnie przekonać niezdecydowanych.

Nintendo Direct nadciąga. Japończycy pokażą nowe gry na Nintendo Switcha

Demo dostępne ma być dzisiaj (o ile już nie jest) w eShopie i ważyć ma około 2 GB. W małym wycinku gry, zabrani zostaniemy na początek gry do lasu Viridian, gdzie będziemy mogli swobodnie się poruszyć, walczyć i łapać Pokemony.

Osoby, które odpaliły demo donoszą, że czeka na nas drużyna pięciu Pokemonów - Eevee, Pikachu, Meowth, Squirtle, Bulbasaur i Charmander na 10 poziomie. Za ukończenie demka, w przeciwieństwie do wersji próbnych odsłon z 3DS-a, nie dostaniemy nic do pełnej gry. Złapanych Pokemonów także nie przeniesiemy.

Warto tutaj przypomnieć, że w produkcji jest także pełnoprawna odsłona serii Pokemon, nie będąca odstępstwem od rdzenia rozgrywki i bez obniżania poziomu trudności. Jej planowana premiera to 2019 rok.

Tagi: demo Eevee! Game Freak Nintendo nintendo switch Pikachu!/Let’s Go Pokemon: Let’s Go