SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.02.2019 18:52
Red Dead Online z nowościami i poprawkami!
2012V

Red Dead Online z nowościami i poprawkami!

Red Dead Online cały czas pozostaje w fazie bety, ale wygląda na to, że Rockstar robi co może, by udoskonalić sieciowy segment znakomite Red Dead Redemption 2.

Rockstar zapowiedział dzisiaj zestaw świeżych atrakcji i funkcji, które zostaną wydane w aktualizacji 26 lutego do Red Dead Online.

Na co możemy liczyć? Przede wszystkim deweloperzy zmniejszają widoczność znaczników z dużych odległości (dystans zmniejszono do ok. 150 metrów).

Autorzy wprowadzają tez system wyraźnie wskazujący przesadnie agresywne osoby. 

" Agresywna postawa w grze (gracza oraz jego bandy) sprawi, że jego pozycja na mapie stanie się bardziej widoczna dla innych jako coraz ciemniejsza kropka zmieniająca kolor od niebieskiego do ciemnoczerwonego. Widoczność będzie wzrastać w wyniku złego postępowania, takiego jak atakowanie i zabijanie innych graczy lub ich koni poza zorganizowanymi trybami, wydarzeniami lub zawodami, czy misjami w grze swobodnej. Im częściej ktoś dopuszcza się tych czynów, tym szybciej wzrasta widoczność. Powrót na praworządną ścieżkę pozwoli z czasem zmniejszyć poziom widoczności" - czytamy na blogu Rockstar Games.

Kolejne nowości to rozejmy i usprawnione starcia. Już po jednym zabójstwie będziecie mogli zawrzeć rozejm, który dotyczyć będzie całej bandy.

"Jeśli jednak wolicie zmierzyć się z rywalem, to po zabójstwie możecie zainicjować starcie, które zmieni się w ograniczony czasowo minideathmatch w grze swobodnej. Punkty zdobywa się w nim za zabójstwa przeciwników".

Przestępcze postępki zaskutkują przyznaniem grzywien. Przy odpowiedniej wysokości zainteresują się takimi zawodnikami łowcy nagród. W Red Dead Online Beta zostaną wprowadzone też różne świeże wyzwania dnia (np. zbieranie ziół, polowania na zwierzynę).

Twórcy poprawią również balans wybranych modeli uzbrojenia, w tym lekkiego sztucera, którego celność zostanie zbliżona do innych karabinów powtarzalnych.

Niestety cały czas nie wiadomo kiedy Red Dead Online opuści etap bety.

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two