Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2019 10:13
Mateusz Tomaszkiewicz Forbes Under 30
2971V

Twórca Cyberpunk 2077 doceniony przez Forbes Under 30. Polak obok Griezmanna i Kante

Forbes opublikował swoją wyczekiwaną przez wielu listę wyróżniającą najbardziej wpływowe osoby poniżej 30. roku życia. W zestawieniu pojawił się jeden z twórców Cyberpunk 2077.

Redakcja Forbes przedstawiła zestawienie „Forbes Under 30” i na liście znajduje się 300 młodych osób w dziesięciu kategoriach, a wszyscy wyróżnieni pochodzą z 34 krajów europejskich oraz 22 krajów pozaeuropejskich. Dziennikarze podkreślają silną stronę Starego Kontynentu.

Cyberpunk 2077 nie będzie kolejną, ekskluzywną grą w Epic Games Store

Forbes przez cały rok sprawdza nominowanych, a w ostateczności przedstawia „odważnych i śmiałych twórców, którzy wnoszą nowe pomysły do Starego Świata”. To właśnie na tej liście, a dokładnie w kategorii „Sport i Gry” pojawił się Mateusz Tomaszkiewicz!

Deweloper dołączył do CD Projekt RED w 2008 roku i był głównym projektantem zadań z Wiedźmina 3: Dziki Gon, a teraz jest reżyserem questów z Cyberpunk 2077. Twórca miał również okazję pracować przy Gwincie oraz Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści.

Tomaszkiewicz to bez wątpienia jeden z talentów CD Projekt RED, który zaproponował nam już wiele fantastycznych przygód, a pewnie już kolejne poznamy w przeciągu następnych lat – gdy już zadebiutuje na rynku Cyberpunk 2077.

W tegorocznym Forbes Under 30 pojawia się wiele naprawdę interesujących osób – we wspomnianej kategorii „Sport i gry” znajdziemy jeszcze między innymi takie osobistości jak: Antoine Griezmann i N'Golo Kante.

Nie pozostaje nam nic innego jak powiedzieć – gratulujemy! I czekamy na więcej wyjątkowych historii.

Źródło: Marcin Kosman

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077