Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2019 11:27
Watch Dogs 3 next-gen
1490V

Watch Dogs 3 może zostać tytułem startowym PlayStation 5 i Xbox Anaconda

Już w ubiegłym roku pojawiły się konkretne poszlaki sugerujące prace nad Watch Dogs 3. Później powstanie gry potwierdził asystent Ubisoftu i od tego czasu czekamy na pełną prezentację. Wiele na to wskazuje, że choć tytuł nadciąga, to może już trafić na PlayStation 5 i Xbox Anaconda.

Ubisoft zadbał o ogromny marketing pierwszego Watch Dogs. Firma chciała mieć pewność, że marka zostanie dostrzeżona przez wszystkich graczy, ponieważ już w 2014 roku korporacja wspomniała o pracy nad IP, które będzie rozwijane przez wiele kolejnych lat.

Watch Dogs dostaje drugie życie dzięki modowi Living City

Watch Dogs 3 jest w zasadzie pewniakiem od dawna – w sumie o grze wspomniał nawet oficjalny asystent francuskiej korporacji, a wcześniej w Watch Dogs 2 pojawiło się nowe zakończenie, które zdaniem wielu graczy zapowiedziało umiejscowienie nowej odsłony.

Od tego czasu czekamy na poważniejszy ruch Ubisoftu i kolejną poszlakę odnalazł Skullzi TV – YouTuber natrafił na nowy znak towarowy „Watch Dogs”. Firma wysłała wszystkie dokumenty w listopadzie ubiegłego roku, ale dopiero teraz informacje zostały upublicznione.

Jest to naprawdę interesująca sytuacja, ponieważ Ubisoft faktycznie pracuje nad nową produkcją w uniwersum Watch Dogs, jednak warto zauważyć jedną rzecz – jest to zupełnie nowy znak towarowy, a nie przedłużenie aktualnego. Firmy muszą decydować się na taki ruch w momencie wprowadzenia produktu na nową platformę.

To właśnie z tego powodu wielu graczy uważa, że Watch Dogs 3 może trafić już na PlayStation 5 oraz Xboksa Anaconda... W sumie jeśli wszystkie plotki zostaną potwierdzone, to prezentacja gry może odbyć się nawet na tegorocznym E3 – w końcu zdaniem niektórych informatorów Microsoft oraz Sony w przeciągu następnych miesięcy zaprezentują konsole nowej generacji.

Źródło: https://www.gamesradar.com/watch-dogs-3-for-next-gen-rumors-swirl-thanks-to-our-old-friend-the-trademark-application/

Tagi: playstation 5 watch dogs watch dogs 3 xbox anaconda

Nie przegap