SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2019 08:09
Apex Legends solo duo
1342V

Apex Legends z ogromnym zainteresowaniem. Gra może wkrótce otrzymać nowe tryby

Apex Legends to jedna z najgorętszych produkcji ostatnich miesięcy. Respawn Entertainment potwierdziło kapitalne wyniki produkcji, a gracze dokopali się do przecieków dotyczących nowej zawartości. Do gry mogą wkrótce trafić wyczekiwane przez wielu tryby.

Respawn Entertainment w końcu stworzyło produkcję, która cieszy się odpowiednim zainteresowaniem. Apex Legends systematycznie notuje fantastyczne wyniki, ale pewnie mało kto mógł się spodziewać aż tak wyjątkowych rezultatów.

Apex Legends - recenzja gry. Wejście smoka!

Vince Zampella w specjalnej wiadomości wspomniał między innymi o nadciągających skórkach z okazji zbliżających się walentynek, ale jednocześnie potwierdził najnowsze wyniki: Apex Legends w pierwszym tygodniu od premiery sprawdziło już 25 mln graczy na całym świecie, a w weekend na serwerach bawiło się jednocześnie 2 mln fanów gatunku Battle Royale!

Te wyniki pokazują jedno – Apex Legends to aktualnie jedna najpopularniejszych gier, która przy odpowiednim rozwoju może stać się jednym z najważniejszych tytułów 2019 roku. Już teraz tłumy chętnie biegają po serwerach, a trzeba pamiętać, że to dopiero początek planów Respawn Entertainment.

Wspominając o planach – w plikach gry odnaleziono informacje dotyczące trybów „Solo” i „Duo”, więc możemy mieć pewność, że autorzy w niedalekiej przyszłości udostępnią te warianty zabawy. Sytuacja jest naprawdę interesująca, ponieważ dotychczas studio skupiało się wyłącznie na zmaganiach trzech na trzech, ale pewnie znajdą się chętni na przykładowo rywalizację każdy na każdego.

Już w ubiegłym tygodniu informowaliśmy o pojedynkach rankingowych – jak widać Respawn Entertainment nie zamierza zmarnować okazji.

Źródło: Respawn Entertainment

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment