SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.02.2019 14:50
Total War: Three Kingdoms opóźnione
519V

Total War: Three Kingdoms opóźnione

Total War: Three Kingdoms, które miało pojawić się na początku marca, niestety nie zdąży na premierę. SEGA postanowiła przesunąć ją o dwa miesiące.

Total War: Three Kingdoms zabiera nas do konfliktu trzech królestw, które uformowały potęgę starożytnych Chin. Creative Assembly swoje ogromne doświadczenie w strategiach przekuło na sporą porcję nowości.

Total War: Three Kingdoms na klimatycznym zwiastunie. Twórcy pokazują Chiny

Niestety dla studia, tak spory projekt wymaga od nich dłuższego czasu dewelopingu, przez co Sega przesunęła premierę gry na 23 maja tego roku. Wszystko po to, by całość była pozbawiona błędów. Tak przesunięcie premiery skomentował Rob Bartholomew, Studio Brand Director w Creative Assembly:

Mamy to szczęście, że jesteśmy w stanie z naszymi grami robić to, co należy. W tym przypadku oznacza to, że będziemy potrzebować więcej czasu, aby wszystko dla Was przygotować. Ważne jest, aby dać Wam grę, którą w pełni możecie się cieszyć i jesteśmy niezwykle podekscytowani na myśl jaki produkt otrzymacie.

Pozostaje więc czekać dodatkowe dwa miesiące, a po drodze możecie zerknąć na ostatni zwiastun, który przedstawia postać Dong Zhuo.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Creative Assembly pc Sega Total War: Three Kingdoms