SKLEP
Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.02.2019 15:21
Nier: Automata event dwa lata
1146V

Square Enix organizuje wydarzenie z okazji drugiej rocznicy wydania NieR: Automata

Od premiery NieR: Automata minęły już dwa lata. Z tej okazji, Square Enix zorganizuje event, który połączony będzie z premierą najnowszej edycji gry, Game of the YoRHa Edition.

Już 20 lutego odbędzie się specjalne wydarzenie świętujące drugą rocznicę debiutu NieR: Automata na rynku. Gra okazała się sukcesem, zarówno pod względem liczby sprzedanych kopii, jak i ocen od użytkowników. Event będzie powiązany z wydaniem wersji YoRHa, a całość potrwa około dwóch godzin.

Spotkanie odbędzie się w kawiarni Storia, w jednej z tokijskich dzielnic. Fizyczny udział w wydarzeniu to koszt 2500 jenów, ale należy się spieszyć, bo organizatorzy przewidzieli tylko 40 miejsc. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu osobiście, przeprowadzona zostanie transmisja live na kanale YouTube: Square Enix Presents.

W evencie udział wezmą najważniejsze osobistości stojące za stworzeniem hitowej produkcji. Goście będą mieli okazję podyskutować z producentem (Yosuke Saito), reżyserem (Yoko Taro) oraz kompozytorami i projektantami, którzy maczali ręce przy NieR: Automata.

Przez wzgląd na niewielką skalę wydarzenia, nie należy spodziewać się ogłoszeń dotyczących sequelu produkcji. Spekuluje się, że zainteresowani poznają szczegóły dotyczące gościnnego udziału bohaterów gry w Final Fantasy XIV.

Co więcej, goście będą mieli okazję dowiedzieć się paru ciekawostek na temat nadchodzącej wersji YoRHa. Przypomnijmy, że ta zadebiutuje na PS4 w Japonii już 21 lutego. Pięć dni później, 26 lutego, pojawi się na całym świecie, także na PC. 

Źródło: https://gematsu.com/2019/02/nier-automata-2nd-anniversary-live-stream-set-for-february-20

Tagi: NieR: Automata Platinum Games Square Enix