Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2019 21:30
Doom Patrol Zwiastun Postacie
1850V

Doom Patrol prezentuje bohaterów. DC promuje spin-off Titans

DC opublikowało materiał prezentujący bohaterów z „Doom Patrol”. Serial trafi do pierwszych widzów już 15 lutego, jednak wciąż nie poznaliśmy szczegółów dotyczących premiery opowieści na Starym Kontynencie.

Doom Patrol” trafi aktualnie wyłącznie na DC Universe, które jest oczywiście dostępne wyłącznie w Stanach Zjednoczonych. Niestety, aktualnie Netflix nie potwierdził wrzucenie produkcji do swojego katalogu – podobną sytuację widzieliśmy w przypadku „Titans”.

Titans 2 na Netflix! Firma kontynuuje współpracę z DC

W pierwszym sezonie „Doom Patrol” poznamy losy wyrzutków społeczeństwa, którymi zaopiekował się Dr. Niles Caulder. Mężczyzna wziął pod swoją opiekę oszpecone osoby i postanowił pomóc im wykorzystać swoje umiejętności. DC postanowiło przedstawić historię, w której do „Szefa” przychodzi Cyborg i prosi go o pomoc – wykonanie misji zmieni życie całego zespołu.

Dzisiaj możemy spojrzeć na prezentację bohaterów – w „Doom Patrol” zobaczymy Negative Mana, Robotmana, Elasti-Woman, Crazy Jane oraz wspomnianego Cyborga. Jeśli oglądaliście „Titans” to na pewno dobrze kojarzycie większość tego składu, bo bodajże w czwartym odcinku historii Robina pojawił się właśnie ten skład.

Doom Patrol” to drugi serial DC Universe – w tym roku zobaczymy jeszcze „Swamp Thing”, „Stargirl” oraz „Harley Quinn”. Nadal nie wiemy, czy DC znalazło partnera, który zajmie się dystrybucją produkcji na Stary Kontynent. Platforma prawdopodobnie nie trafi w najbliższym czasie do Europy, ponieważ firma potwierdziła, że „Titans 2” ponownie trafi na Netflix, więc raczej trudno wyobrazić sobie, by DC chciało tracić jedną ze swoich opowieści na rzecz konkurencji.

Tagi: DC dc universe doom patrol serial trailer zwiastun