SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2019 17:25
Anthem premierowy zwiastun
1197V

Anthem na premierowym zwiastunie. Świetny materiał BioWare

To już ten czas. BioWare właśnie udostępniło finałowy zwiastun Anthem, na którym widzimy dynamiczną akcję oraz potężnych przeciwników. Ten zwiastun potrafi zachęcić do propozycji.

BioWare nie zamierza dłużej czekać. Studio opublikowało premierowy zwiastun Anthem – chociaż trzeba podkreślić, że gra będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych dopiero 22 lutego.

Anthem otrzyma mnóstwo zawartości po premierze. Twórcy ujawnili plany

Nie jest to oczywiście przypadek, ponieważ pierwsi klienci w przyszłym tygodniu pobiorą Anthem – produkcja wyląduje w Origin Access Premier, Origin Access i EA Access już 14 lutego. Wstępne pobieranie rozpocznie się 13 lutego, a klienci droższego abonamentu od tego terminu otrzymają dostęp do pełnej wersji gry.

Dzisiaj możemy spojrzeć na kawał mocnej prezentacji – właśnie takimi zwiastunami powinno sprzedawać się tytuły, bo nie brakuje tutaj ciekawego ukazania bohaterów, możemy spojrzeć na dynamiczną akcję i w zasadzie całość została dobrze ułożona.

Anthem w dniu premiery ma zapewnić świetną zawartość (ostatnio oglądaliśmy prezentacji misji na wysokim poziomie), a jednocześnie studio zadba o wiele ciekawych rozszerzeń, które trafią do wszystkich graczy za darmo.

Źródło: YouTube.comBioWare nie zamierza dłużej czekać. Studio opublikowało premierowy zwiastun [gra]Anthem[/gra] – chociaż trzeba podkreślić, że gra będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych dopiero 22 lutego.

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts