SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2019 16:43
Mortal Kombat 11 Dualshock 4 Baraka
2828V

Mortal Kombat 11 z kontrolerem dla fanów Baraki

Sympatycy Baraki otrzymają możliwość kupienia specjalnego kontrolera do Mortal Kombat 11. Producent przygotował specjalny motyw, który ma kojarzyć się ze znaną postacią z uniwersum rozwijanym przez NetherRealm Studios.

Mortal Kombat 11 to dla wielu jedna z najgorętszych, tegorocznych premier. To właśnie z tego powodu kolejni producenci będą prezentować specjalne kontrolery, które mają trafić w gust fanów bijatyk. Shed of Dreams pokazało już drugiego pada.

Mortal Kombat 11. Kolejne postacie potwierdzone przez Steam?

Firma na początku przygotowała sprzęt dla miłośników Scorpiona, a tym razem oglądamy propozycję dla fanów Baraki. Pomarańczowy DualShock 4 otrzymał w tym wypadku specjalne metalowe wstawki oraz bandaże – oba elementy trafiły na rączki.

Interesująco na pewno wyglądają „ząbki”, które faktycznie mogą kojarzyć się z Baracką – dobrze prezentują się szczególnie "kły" zamontowane obok podświetlenia. Twórcy wymienili również wszystkie przyciski funkcyjne, PlayStation, Home, d-pad oraz upiększyli touchpad.

Nie jest to oczywiście oficjalny pad od PlayStation, ale możemy mieć nadzieję, że już wkrótce swoje propozycje przedstawi między innymi PDP – firma stworzyła ciekawy kontroler do Mortal Kombat X. Jeśli jesteście zainteresowani Mortal Kombat 11, to w najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie playtest produkcji.

Mortal Kombat 11 Baraka Pad 1

Mortal Kombat 11 Baraka Pad 2

Źródło: Twitter

Tagi: kontroler mortal kombat 11 NetherRealm Studios pad Warner Bros.