Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2019 18:01
Apex Legends wsparcie zawartość
3008V

Apex Legends prezentuje plany na cały rok. Szykujcie się na moc atrakcji

Respawn Entertainment potwierdziło kompletne plany na pierwszy rok wsparcia dla Apex Legends. Gracze mogą liczyć na cztery sezony, podczas których otrzymamy dostęp do między innymi nowych legend oraz broni. Poznajcie konkrety.

Apex Legends cieszy się świetnym zainteresowaniem. Tytuł notuje coraz to lepsze wyniki i wiele na to wskazuje, że Respawn Entertainment w końcu stworzyło produkcję, która osiągnie odpowiedni dla wydawcy sukces.

Apex Legends sięga po kolejne sukcesy. Już 2,5 miliona graczy

Gra jest oczywiście dostępna za darmo, jednak Respawn Entertainment zadba o rozbudowanie produkcji, które ma zachęcić graczy do zainwestowania pieniędzy w przykładowo nowe stroje dla bohaterów.

To właśnie z tego powodu studio zdecydowało się na cztery sezony dodatkowej zawartości – przez rok otrzymamy postacie, bronie, a nawet wpadnie do produkcji świeży loot. Autorzy podzielili atrakcje na cztery miesiące: marzec, czerwiec, wrzesień i grudzień.

Zdaję sobie sprawę, że poniższą grafikę mogliście znaleźć w Sieci już wczoraj, jednak mamy wśród czytelników wielu fanów Apex Legends i pewnie znajdą się chętni, którzy zapoznają się z tą informacją.

Na zakończenie – zapraszam na moje pierwsze wrażenia z Apex Legends.

Apex Legends 1 rok wsparcia​​​​​​​

 

Źródło: Twitter

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment

Nie przegap