SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2019 21:21
Gra o tron 8 zdjęcia
2156V

Gra o tron 8 na oficjalnych zdjęciach. HBO podgrzewa atmosferę

HBO już wkrótce zaprezentuje pierwszy, oficjalny zwiastun ostatniego sezonu „Gry o tron”. Na dobry początek otrzymaliśmy zestaw screenów, na których widzimy znanych bohaterów.

Pierwszy odcinek ósmego sezonu „Gry o Tron” zadebiutuje 15 kwietnia. HBO reklamuje serial następującymi słowami: „Poświęcenie. Zdrada. Śmierć. Zemsta. To wszystko w walce o jedno. #ForTheThrone. Ostatni rozdział walki #ForTheThrone rozpocznie się w kwietniu w HBO GO”.

I Am Mother tylko na Netflix. Platforma kupiła kolejny film

W 2019 roku zobaczymy zakończenie „Gry o tron”, ale nie możemy zapomnieć, że HBO planuje już kolejne historie. Aktorzy trafią na plan prequelu znanych wydarzeń niedalekiej przyszłości - rozpoczęcie zdjęć zaplanowano na "wczesne lato", a premiera prawdopodobnie odbędzie się pod koniec 2020 roku... Choć pojawiają się głosy, według których HBO może zaoferować historię dopiero w 2021 roku.

W ostatnich dniach David Benioff i D.B. Weiss zapowiedzieli, że "Gra o tron 8" zapewni  widzom jedną z największych bitew w historii kina. Wielkie starcie kręcono przez dwa miesiące i wydarzenia będą trwały przez cały odcinek. Niestety, nadal nie otrzymaliśmy choćby małego zwiastuna zapowiadającego atrakcje.

W galerii znajdziecie pierwsze zdjęcia, na których widzimy wiele znanych twarzy. Pytanie pozostaje jedno – ilu bohaterów przetrwa do ostatniego odcinka? Warto przypomnieć, że Adidas przygotował nawet specjalne buty dla fanów „Gry o tron”.

Gra o Tron 8 zdjęcia 01

Źródło: https://deadline.com/2019/02/game-of-thrones-first-images-jon-snow-from-final-season-of-hbo-fantasy-series-1202551178/

Tagi: gra o tron gra o tron 8 hbo zdjęcia