SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2019 22:30
Anthem po premierze
1438V

Anthem otrzyma mnóstwo zawartości po premierze. Twórcy ujawnili plany

Premiera Anthem to dopiero początek. BioWare potwierdziło pierwsze plany dotyczące nowej zawartości do swojego najmłodszego dziecka. Gracze mogą liczyć na przynajmniej trzy akty pełne atrakcji i pierwsze pliki trafią do graczy w marcu.

Anthem to kolejny przykład „gry jako usługi”. Gracze na początku otrzymają pewną zawartość, ale mogą jednocześnie liczyć na rozszerzenia, które pozwolą spędzić przy tytule wiele dodatkowych godzin.

Anthem prezentuje endgame. Gameplay z wymagających misji

Dzisiaj deweloperzy potwierdzili konkretne szczegóły dotyczące nowej zawartości – gracze powinni szykować się na trzy akty z nowymi atrakcjami. Pierwszy będzie dostępny już w marcu i „Echoes of Reality” zaoferuje trzy aktualizacje składające się z nowych wydarzeń, kolejnych nagród, rozszerzonego systemu progresji, następnych twierdz, systemu gildii oraz listy rankingowej, misji oraz tajemniczego „kataklizmu”.

Nie poznaliśmy oczywiście kolejnych kroków deweloperów, ponieważ następne dodatki będą prezentowane w kolejnych miesiącach. Gracze mogą jednak mieć pewność, że w Anthem nie zabraknie ciekawych rozszerzeń.

Warto przypomnieć, że Anthem może otrzymać nawet tryb PVP, ale w tym wypadku autorzy chcą usłyszeć oczekiwania społeczności i dopiero w późniejszym kroku zespół rozważy stworzenie dodatkowego wariantu zabawy.

Oczywiście wszystkie pliki trafią do graczy za darmo.

Anthem zawartość 1

Anthem zawartość 2

Źródło: BioWare

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts