Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.02.2019 09:28
Gra o Tron, horror Guillermo del Toro, Nasza Planeta od Netflix i Szybcy i wściekli na zwiastunach
4142V

Gra o Tron, horror Guillermo del Toro, Nasza Planeta od Netflix i Szybcy i wściekli na zwiastunach

W trakcie rozgrywek Super Bowl swój spot zdołały wcisnąć również HBO i Netflix. 

W przypadku Netflix firma postawiła na film dokumentalny. Chodzi o "Naszą Planetę", czyli najnowsze dzieło autorów znakomitej "Planety Ziemia". Realizacja tego 8-częściowego serialu przyrodniczego trwała aż 4 lata a zdjęcia kręcone były w 50 krajach, z udziałem 600-osobowej ekipy. Narracją zajmie się sławny David Attenborough. Pierwszy odcinek obejrzymy już 5 kwietnia 2019 r.


Z kolei HBO przygotowało na Super Bowl zajawkę Gry o Tron, którego ostatni sezon zadebiutuje już w kwietniu 2019 r. W trailerze nie zabrakło obrazków z turnieju rycerskiego, w którym ponownie występuje Góra. W całość wpleciono żartobliwą reklamę piwa Bud Light.Kolejny zwiastun zaprezentownay w trakcie rozgrywek Super Bowl to Scary Stories to Tell in the Dark. Mowa tu o horrorze, czerpiącym z motywów znanych ze Stranger Thing, To i Gęsiej skórki. Scenarzystą tego obrazu został sam Guillermo del Toro.


Ostatniaz superbowlowych reklam to Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw. Niestety zabrakło tu nowych scen - wyjątki z nadciągającej produkcji pojawiły się już kilka dni temu, w pierwszym jej trailerze. Film trafi do naszych kin 2 sierpnia 2019 roku, w tym samym dniu co w USA.

Tagi:

Nie przegap