Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 03.02.2019 17:46
"Titanfall Battle Royale" nosi nazwę Apex Legends i trafi na PC, PS4 oraz Xbox One
2472V

"Titanfall Battle Royale" nosi nazwę Apex Legends i trafi na PC, PS4 oraz Xbox One

Kształtów zaczyna nabierać tzw. Titanfall Battle Royale, o którym plotkuje się od kilku dni. Według najnowszych doniesień (wciąż jeszcze nieoficjalnych) gra nosić będzie tytuł Apex Legends. Podano też kilka innych szczegółów.

O sprawie pisze Rod Breslau na swoim Twitterze. Powołując się na własne źródła, poinformował on, że wciąż oficjalnie niezapowiedziany "Titanfall Battle Royale" będzie nazywać się Apex Legends i ukaże się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Już w poniedziałek EA zapowie Titanfall: Battle Royale?

Breslau podał też kilka innych informacji. Apex Legends będzie grą F2P z mikrotransakcjami, które funkcjonować mają na podobnej zasadzie jak w Overwatch. Tytuł działa na zmodyfikowanym silniku Source (czyli tak jak pierwsza i druga część serii), pojawią się w nim klasy/bohaterowie z unikalnymi zdolnościami, na serwerze pomieści się 60 osób, drużyny składać się mają z maksymalnie trzech graczy i zabraknie tytanów.

Oficjalna zapowiedź ma mieć miejsce podczas Super Bowl (w Polsce będzie to już poniedziałek). Gra powinna być dostępna od jutra.

Źródło: https://twitter.com/Slasher/status/1091685477730738178

Tagi: F2P Respawn Entertainment titanfall