SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 02.02.2019 13:09
Już w poniedziałek EA zapowie Titanfall: Battle Royale?
1173V

Już w poniedziałek EA zapowie Titanfall: Battle Royale?

Electronic Arts nie za bardzo radzi sobie z zarządzaniem marką Titanfall, czego byliśmy świadkami już w 2016 roku, kiedy to brak wsparcia ze strony wydawcy i zły termin premiery, praktycznie zabił świetne Titanfall 2.

Przy obecnej modzie na gry typu Battle Royale, Electronic Arts również pragnie załapać się na ten kawałek tortu, zdominowanego przez Fortnite oraz PUBG.

Najważniejsze premiery lutego

Próba wciśnięcia Battle Royale do Battlefield V raczej nie może zostać nazwana spektakularnym sukcesem, dlatego EA szuka innego sposobu na ten gatunek. Póki co jest to tylko plotka, więc podchodźcie do poniższej informacji z dużym dystansem.

Jeden z YouTuberów o nicku TheQuartering dotarł do informacji, według których EA wraz z Respawn Entertainment pracują nad Titanfall: Battle Royale. Ma to być gra Free-2-Play, a jej premiera ma odbyć się już w ten poniedziałek. 

Według pogłosek, na pokazie gry byli znani streamerzy znani z gier Battle Royale, którzy przetestowali i będą promowali nowe dzieło Elektroników. Informacje te nabierają nieco więcej wiarygodności, albowiem niektórzy z nich puścili na Twitterze wpisy, że byli jakiś czas temu na super sekretnym pokazie pewnej gry w Los Angeles.

EA Secretly Releasing A New Video Game Monday? (Confirmed)

Info podesłał: eito

Źródło: https://www.reddit.com/r/titanfall/comments/am6jm6/leaked_new_titanfall_game_to_drop_monday/?sort=top

Tagi: Electronic Arts nexon Respawn Entertainment Titanfall 2 Titanfall Frontline