Observer. Gra od Bloober Team trafi na Nintendo Switcha już 7 lutego

Kilka miesięcy temu do Sieci trafiła informacja, że rodzimy Observer trafi na konsolę Nintendo Switch - właśnie poznaliśmy dzień oficjalnej premiery.
Observer to psychodeliczny thriller od polskiego studia Bloober Team, które stworzyło m.in. cenione Layers of Fear. Gra ukazała się już jakiś czas temu i zbierała pozytywne recenzje, a już za kilka dni trafi na kolejną platformę do grania.
Nintendo Switch Online ma już 8 milionów subskrybentów



Dzieło naszych rodaków trafi na Nintendo Switch już 7 lutego. Polski thriller osadzony w został futurystycznej wizji Krakowa w roku 2084, gdzie zmagać się będziemy z realiami cyberpunkowego PRL-u. Gra będzie kosztować 29,99 dolarów, czyli około 112 zł, zaś na dysku Switcha zajmie około 19 GB.
Przypomnijmy, że gracz wciela się w Daniela Lazarova, który otrzymuje list od zaginionego syna. Rozgrywka opiera się tu głównie na rozwiązywaniu zagadek, przemierzaniu lokacji i włamywaniu do umysłów podejrzanych, gdzie bohater staje się częścią wizualizacji ich wspomnień.
Observer - Switch Gameplay Presentation