Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 31.01.2019 18:21
Metro Exodus na rewelacyjnym zwiastunie. Techland ogłasza współpracę z Insignis
2072V

Metro Exodus na rewelacyjnym zwiastunie. Techland ogłasza współpracę z Insignis

Wydawca Metro Exodus przygotował dla nas kolejny zwiastun gry, która zmierza do nas wielkimi krokami.

Metro Exodus powstawało przez 5 ostatnich lat - to zdecydowanie najbardziej ambitny projekt ukraińskiego studia 4A Games. W najnowszym zwiastunie wydawca oprowadza nas po najważniejszych atrakcjach produkcji - m.in. po zmiennym systemie pór roku i bogatej fabule. Autorzy zapewniają, że w grze nie znajdziemy "oklepanych zadań typu kurierskiego". Każdy quest ma być w Metro Exodus podany z fabularną oprawą.

Metro Exodus z zablokowaną sprzedażą na Steam

Techland zapowiedział dziś również, że nawiązał współpracę z wydawnictwem Insignis. W związku z tym po premierze gry w księgarniach dostępne będzie limitowane wydanie książkowej trylogii Metro.

"W liczącej ponad 1000 stron pozycji znajdą się trzy powieści Dmitrija Głuchowskiego - Metro 2033, Metro 2034 oraz Metro 2035. Całość oprawiono w twardą okładkę, na której widnieje artwork z gry, a w środku czeka również dodatkowe opowiadanie - Ewangelia według Artema - oraz kolorowa wkładka z pejzażami wprost z gry Metro Exodus" - czytamy na stronie Techland.

Z kolei sklep Muve.pl przygotował bonus przy zamówieniach przedpremierowych Metro Exodus. Kupując preorder dostaniemy gratis e-book Metro 2035.

Metro Exodus dostępne będzie od 15 lutego na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC.

Tagi: 4A Games Deep Silver Metro Exodus